Nowe oferty pracy!

Tokarz - ślusarz

Zakres obowiązków:

Obsługa maszyn konwencjonalnych
Praca z rysunkiem technicznym (Umiejętność odczytania i prawidłowego zinterpretowania rysunku)
Dobór sposobu mocowania detalu na obrabiarce,

Dobór parametrów skrawania do narzędzi

Wstępna i bieżąca kontrola obrabianych detali

Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, średnicówka)

Wymagania:

Wykształcenie techniczne, mechaniczne lub pokrewne
Doświadczenie na stanowisku Tokarz min 2 lata praca w narzędziowni

Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Zdolności manualne

Dyspozycyjność

Dodatkowe atuty:

- zainteresowanie w kierunkach mechanicznych, motoryzacyjnych
- miejsce zamieszkania w pobliżu Burkatowa koło Świdnicy

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
Atrakcyjne wynagrodzenie,

Wyjazdy służbowe
Atrakcyjny system szkoleń i kursów
Pracę na pełen etat
Umowę o pracę

Jesteś zainteresowany ofertę prześlij nam swoje CV z dopiskiem : Tokarz - Ślusarz