http://alminn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide02bgk-is-87.jpglink
http://alminn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide01gk-is-87.jpglink
http://alminn.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide02gk-is-87.jpglink
«
»

PROFIL FIRMY

 

Firma ALM - Innovation Group powstała w 2010 r. z inspiracji Jacka Jachyry. On dostrzegł problem i potrzebę wielu przedsiębiorców. Zgromadził grupę wykwalifikowanych i profesjonalnych specjalistów, którzy śmiało wdrażają nowatorskie rozwiązania dla przemysłu.

 

Wszelkie działania, przez nich podejmowane opierają się na wieloletnim doświadczeniu, co jest gwarantem rozwiązań inżynieryjnych na najwyższym poziomie. Każdy projekt wykonywany jest z dużą dokładnością, a dzięki klientom o dużej renomie firma zbudowała szerokie zaplecze usatysfakcjonowanych kontrahentów.

 


Grupa inżynierów
, którzy ze sobą współpracują, ma wieloletnie doświadczenie zdobyte na Politechnice Wrocławskiej na wydziale automatyzacji w budowie i eksploatacji maszyn i bogatą praktykę, zdobytą w biurach konstrukcyjnych realizujących projekty dla dużych koncernów z branży motoryzacyjnej. Obecnie taka wiedza jest bezcenna. Zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z ludźmi, którzy dzięki doświadczeniu działają z pasją i są wiarygodni.

 

Nasi specjaliści projektują i wykonują maszyny i urządzenia na indywidualne zamówienia klientów, by zautomatyzować proces produkcji i montaż z zachowaniem wszelkich form bezpieczeństwa. Dzięki temu pomagamy w usprawnieniu i modernizacji różnych gałęzi przemysłu i związanych z nimi procesami technologicznymi. Takie działania zwiększają zadowolenie klienta i zwiększają efektywność jego produkcji. Poza tym fachowość w połączeniu ze skutecznością to domena naszych pracowników.

 

Bez problemu tworzymy ręczne stanowiska montażowe z profili aluminiowych i komponentów najlepszej jakości takich firm jak Bosch, Item i Fath.

 

Unowocześniamy maszyny i urządzenia w oparciu o wytyczne klienta a także zgodnie z obowiązującymi standardami, natomiast po wszystkich czynnościach dostarczamy dokumentację techniczną przerabianych jednostek oraz zapewniamy serwis techniczny. Po wykonaniu zadania bierzemy za nie odpowiedzialność, bo mamy pewność, że nie będzie z nimi problemów.